KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14299490
nr 1429 9490
Waldemar Albertsen
(1868-1954), Danmark
Signerad, akvarell, bladets mått: 51x35, yttermått inklusive ram: 75x55 cm
Waldemar Albertsen, dansk bildkonstnär född 1868, död 1954.
Utrop:
400 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:31:28
Waldemar Albertsen
Läs mer om Waldemar Albertsen